Community DevilCs
Bine Ati venit ! Va rugam sa va Inregistrati ! Va multumim ca ati ales DevilCs !Pentru moderator este necesar 30 posturi pentru mai multe informati contact: madalyn_sukarunr1
Community DevilCs
Bine Ati venit ! Va rugam sa va Inregistrati ! Va multumim ca ati ales DevilCs !Pentru moderator este necesar 30 posturi pentru mai multe informati contact: madalyn_sukarunr1
Community DevilCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community DevilCs

Community DevilCS
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
====>Cautam 3 Membri Moderator Global Care sa faca posturi || Pentru contact : andu.boss9sau ==>

 

 As vrea si eu un tatuaj daca se poate ?

In jos 
AutorMesaj
vladboy00




Mesaje : 1
Data de înscriere : 30/11/2013

As vrea si eu un tatuaj daca se poate ? Empty
MesajSubiect: As vrea si eu un tatuaj daca se poate ?   As vrea si eu un tatuaj daca se poate ? Icon_minitimeSam Noi 30, 2013 11:35 pm

Imi puteti face un tatuaj cu numele *sTaR*MenToL* ?? Dar sa se vada clar in cs ca am incercat si eu sa fac dar se vedea sters scrisul. Am cs 1.6 . Daca se poate sa fie Scrisul alb cu albastru pe margini si fondul negru . Multumesc
Sus In jos
 
As vrea si eu un tatuaj daca se poate ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community DevilCs :: DevilCs # Counter - strike RESURCES :: Cereri :: Cerere Tatuaje Cs-
Mergi direct la: